Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. čtvrtfinále

4. 3. 2014

HC Hlinsko Skulls

Druhý zápas proti Hlinsku, jsme odehráli v sobotu po ránu. První zápas pro nás skončil prohrou 5:3, pokud jsme chtěli tedy jít dál, museli jsme vyhrát a věřit ve výhru i na nájezdy. O tom, že na soupeře máme, jsme se minulý týden přesvědčili a chtěli jsme se o postup hezky poprat.

Úvod zápasu nám vyšel a po pár minutách se po střele Honzy od modré čáry dostáváme do důležitého vedení. Další brankové příležitosti si vytváříme dál, ale bohužel góly se nám dát nedaří. Toho kluci z Hlinska samozřejmě využívají a srovnají krok i skóre na 1:1. V dalším průběhu zápasu má soupeř přeci jenom větší převahu a vytváří si větší počet šancí. Naše naděje však drží skvěle chytající Olda.

Zlom přichází v našem oslabení, kdy jde Hlinsko do vedení 2:1. Na větší nápor a zvrat bohužel nemáme a i to málo šancí nedokážeme přetavit v gól. Soupeř si své hubené vedení v poklidu pohlídal a v závěru přidal poslední třetí branku kapitán Filip. To byl poslední hřebíček, který ukončil naše letošní působení v soutěži. Hlinsku nezbývá nic než pogratulovat a popřát hodně štěstí do dalších bojů.

Děkujeme Cecínkovi za komentář a zastání..ano i redakce si dovolila konečně po sezóně trochu odpočinout a psaní komentáře na chvíli odložila..za odměnu přikládáme fotky z posledního zápasu a už se těšíme na rozlučku, která bude určitě v hojné účasti.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Článek

(céca, 18. 3. 2014 20:06)

CO dodat ?Článek jako vždy skvěle podaný a není důvod mě zde chválit , či děkovat.Každý máme možnost se zde vyjádřit, proto ty stránky také jsou a to bez ohlkedu,zdali redakce napáše komentář k zápasu nebo ne.
Fotky jsou krásné a snad i další přibudou z rozlučky.
Zdar a sílu Váš Céca

komentář

(Novi, 9. 3. 2014 19:25)

co mám komentovat když tu nic není napsaného....

Re: komentář

(céca, 10. 3. 2014 15:42)

Třeba svůj vlastní názor..............

Re: komentář

(céca, 13. 3. 2014 12:45)

Ty jsi na zápase nebyl.................

Re: Re: komentář

(Novi, 15. 3. 2014 14:34)

No na zápase sem byl to je pravda makal jsem jak to jen šlo...ale bylo to málo,a pevně věřím že další sezona bude lepší,určitě tenhle tým na to má...

Re: Re: Re: komentář

(céca, 16. 3. 2014 17:24)

Takže, když jsi tam byl, dokážeš popsat celý zápas, stejně jako to dělá redakce po celou sezonu...............

nic

(céca, 6. 3. 2014 20:04)

Skončila sezona a tím i možné (snad až náhodné) reakce na komentáře.
Tak zdar Céca

Konec...........

(céca, 5. 3. 2014 15:17)

Zatím redakce nestihla dát na stránky žádný komentář k poslednímu zápasu, ale po pravdě není nic moc co psát,Pro některé je konec sezony velkým zklamáním,jiní jsou rádi, že už je konečně konec a mám pocit, že i pár lidem je to úplně jedno...!!!
Sám za sebe jsem zklamaný, protože v prvním zápase s Hlinskem, jsme mohly uhrát alespon remízu a snad i vyhrát.
Nedá se nic dělat, čeká nás rozlučka se sezonou a než se z toho oklepeme, bude opět soustředění a začne to nanovo.
Tak se těším , že se v hojném počtu sejdeme 5. dubna v Jenišovicích,pobavíme se a třeba i rizebeme NEDOSTATKY v naší hře za uplynulou sezonu.
S pozdarvem Váš Céca