Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Ostrov x HC SOKOL Jenišovice

30. 10. 2011

 

HC SOKOL Jenišovice x HC Ostrov

A je to tady! Už při třetím zápase jsme zkřížili hole s ostrovskými hochy v letošním prvním derby. Utkání slibovalo napínavou podívanou a souboj o každý centimetr ledu. A i proto se na zimním stadionu sešla slušná divácká návštěva. Po krátkém rozbruslení a pozdravení soupeřů jdeme na to.

První střídání nabídly svižné akce a šance na obou stranách, úvodní branku se daří vstřelit naštěstí nám. Parádní závar třetí lajny přetavil v gól Sajmon střelou švihem z kruhů. Posilněni vedením se pouštíme do další akce. Kotouč na modré čáře si sebral Céca, popojel na kruhy a dělovkou donutil Albiho z ostrovské brány lovit další kousek. Vedeme 2:0 a to končí šestá minuta!

No prostě začátek podle našich představ. Po zbytek třetiny byla hra vyrovnaná a šance na obou stranách. Branka byla už jenom jedna. Ostrov proměnil svůj rychlý protiútok a Jarda Růžek ukázal, že není nic rozhodnuto.

Druhé dějství nabídlo velkou bitvu a parádní zákroky obou brankářů, kteří drželi své týmy. Změna skóre nepřišla a rozhodnout musela třetina třetí. Po krátkém oddechu je tu a začínáme ji hezky zostra!

Svůj samostatný únik proměnila naše nová posila - Vojta. 3:1. Klid z dvoubrankového vedení nám bohužel dlouho nevydržel. Za pár minut soupeř proměnil svoji přesilovou hru a dorážkou z brankoviště připravil drama až do konce. Zbytek zápasu se odehrává ve stejném duchu a šance jsou na obou stranách. Definitivní jistotu vítězství máme teprve tři minuty před koncem. Ostrovský obránce při rozehrávce zaváhal a nabídl mi samostatný nájezd. Ten se mi naštěstí daří proměnit, závěrečný nápor se nekoná a my tak můžeme začít slavit další výhru 4:2.

Závěrem bych chtěl poděkovat klukům za super výkon a všem co nám fandili a hnali nás dopředu. Teď nás čeká 14ti denní pauzička a pak v neděli Řepníky.    

 

 

I tento týden je připraveno exkluzivní video ze zápasu s naprosto trefným songem 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(:o)

(Redy, 3. 11. 2011 12:47)

Tak jsem rád, že sem se byl v sobotu podívat a právě na Ostrov. Na hokej se dalo dívat,jen škoda těch nevyužitejch šancí. Určitě by to taky chtělo hrát slušneji, aby vás zbytečně rozhodčí nevylučoval, pouštíte tím protivníka do tlaku. Chápu že některé přifilmované pády neovlivníte - třeba ten úplně na konci, kdy byl vyloučenej Karel. To bylo vážne trapný,až trochu komický. Je pravda že už o nic nešlo, ale i ten rozhodčí by se mohl nad sebou občas trochu zamyslet...
Jinak tedy v sobotu přeju další výhru :o)
A opět pochvala pro bráchu za komentář a perfektní video :o)

Re: (:o)

(Leo, 3. 11. 2011 20:32)

Půjdeš ted v sobotu?

Re: Re: (:o)

(Redy, 3. 11. 2011 21:39)

ještě Leo nevím,asi ne, máme domluvené sezení s Vendy, měla narozky. Ale ještě uvidím. Museli bychom leda nějak na otočku.

hokej

(Vaše fanynka, 3. 11. 2011 19:13)

Já vím, je to dřina,
v sobotu s Ostrovem to bylo prima.
Moc jste se mi líbili,
jak jste se snažili.
Příště bych Vám přála,
aby jste trochu líp mířili
a Vaše střely na bránu
v body se měnily.

Re: hokej

(werryleo, 3. 11. 2011 20:31)

děkujeme za parádní ohlasy! Moc nás to potěšilo a slibujeme, že i v dalších zápasech se budeme moc snažit nejen vyhrát, ale i společně si to užít. A příště čskáme další rýmovačku!! :)

hokej Ostrov - Jenišovice

(hokej.fanda, 2. 11. 2011 19:33)

Komentář ,video i fotky jsou pěkné, hlavně , že se Vám podařilo vyhrát. Zápas byl herně zase o něco lepší než ten minulý. Díval jsem se na stránky Ostrova i Skutče, ale všude je 5.11. ve 13,30 hod. zápas Ostrov-Budislav. Tak co vlastně platí. A proč. Jestli v sobotu budete hrát tak ať se Vám daří a vyhrajete . Céco a ty přidej další kousek a nemusí být jeden . Zatím všichni ahoj.

Re: hokej Ostrov - Jenišovice

(Céca, 2. 11. 2011 19:44)

Ahoj FANDO............no zatím platí ,že hrajeme v sobotu s Budislaví ve 13.30 hod. a změny na stránkách prý doplní.A co se týče dalších vstřelených branek.Budu se samozřejmě snažit o další příspěvek ve formě golu, ale nakonec je úplně jedno kdo z nás dá branku.Důležité jsou vítěství, body a hlavně dobrá nálada a parta kterou máme.Díky za pochvalu a zdar na dalším zápase.Céca

Re: Re: hokej Ostrov - Jenišovice

(Leo, 2. 11. 2011 22:05)

je pravda, že si se docela rozstříle Cecku :)

ostrov

(sajmon, 31. 10. 2011 16:13)

jsem prvni, prvni prvni prvni!!!!HaHaHaha:)

Re: ostrov

(Céca, 2. 11. 2011 19:50)

Ty jsi byl,seš a vždy budeš trochu JINEJ vid Ty pindo....
První, ale neznamená vždy to NEJ.
Zdar Céca

Re: Re: ostrov

(sajmon, 2. 11. 2011 21:22)

jj jinej, trochu..ale jsem za to rad:) pindo???proc pindo?kdyby pindoure, ale pindo???...pro me prvni znamena hodne v dost vecech

Ostrov

(Céca, 1. 11. 2011 20:00)

Důležité vítězství proti našemu věčnému rivalu z Ostrova.Měli jsme mít tento víkend volno, ale čeká nás další těžký soupeř z Budislavi....Jinak samozřejmě bych chtěl poděkovat všem jak na ledě, tak i fanouškům a funcionářům.No a v neposlední řádě naším komentátorům,za skvělé příspěvky na stránkách.Zbytek si řekneme ve čtvrtek na treninku a doufám, že se sejdeme v hojném počtu.Zdar Céca

Re: Ostrov

(Leo, 1. 11. 2011 20:03)

nevím na co máme ten rozpis.. když hrajeme pokaždé jinak..

Re: Re: Ostrov

(Céca, 2. 11. 2011 19:48)

Možná hrajeme pokaždém jinak mladej, ale je důležité , že nemáme zase přestávku a budeme společně na ledě.Tak nad tím nedumej a ať Tě vidím v sobotu konečně včas na ledě.Zdar Céca

Gratulace

(popič, 2. 11. 2011 9:05)

Tak Vám všem vřele gratuluji k vítěztví.

Re: Gratulace

(Céca, 2. 11. 2011 19:46)

Díky za gratulaci, ale přání dalších bodů a vítěství je pro nás pro VŠECHNY, takže i pro Tebe Popič......Zdar ve čtvrtek na treninku.Céca

konečně

(Leo, 31. 10. 2011 23:48)

Tak je to konečně hotové, snad se bude líbit :) a taky koukám na tabulku, že se nám začíná hezky zamotávat!