Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Hostovice x HC SOKOL Jenišovice - druhá část

14. 2. 2011

Tuto sobotu jsme sehráli poslední zápas před play off. Soupeřem nám bylo nepříjemné družstvo z Hostovic. Dvě vítězná utkání letos hovořila jasně pro nás, ale my nechtěli ponechat nic náhodě a soupeře nepodceňovali. Do utkání jsme nastoupili bez tří tradičních opor Romana Šmejdy, Sajmona a Davida Šrůta. I přes tyto absence Zajda citlivě poskládal tři nebezpečné útoky a dvě pevné obrany. Soupeř je také připraven, takže utkání začíná.

 Od prvního vhazování je hra velice vyrovnaná a střely na branku jsou pouze jen z větších vzdáleností. Obě družstva se snaží neudělat žádnou větší chybu, protože první branka bude velice důležitá. Tu první chybičku naštěstí trestáme my. Běží třináctá minuta, Pavel Novotný vybojoval v útočném pásmu kotouč, který pohotově poslal do hostovické branky a jako správný kapitán uklidnil tým. Hra byla i nadále ovšem velice vyrovnaná a zatím co my se pokoušeli o stálejší tlak, Hostovice hrozily nebezpečnými brejky. Do konce první třetiny jsme si bohužel vybrali slabší chvilku i my, to když kapitán hostí projel kolem čtyř našich hráčů a pokořil skvěle chytajícího Břízku. Po vyrovnané první třetině svítil na tabuli stav 1:1.

 Druhá třetina se odehrávala ve stejném duchu jako ta předchozí. Nám se nepodařilo doklepnout puk ležící na brankové čáře a na druhé straně naše naděje drží Břízka likvidující samostatný nájezd. Minutu před koncem třetiny se vhazuje v útočném pásmu a po Honzíkově vyhrané buly střílím branku do šatny 2:1.

Do posledního dějství jsme tedy vstupovali opět o něco klidnější. To, co nám ale nakonec závěr utkání nabídl, nečekal asi nikdo. Nejprve po nepřesné střele a následné dorážce Hostovice vyrovnali. To byla pro nás deset minut před koncem studená sprcha. A než jsme se rozkoukali, soupeřovo nahození od mantinelu končí opět za zády nic nevidícího Břízky. V této době se ale náš tlak stupňoval a o to víc to mrzelo.

 Nabuzeni, že zápas nedáme tak lehko, se snažíme alespoň vyrovnat. Do konce chybí pět minut a soupeř se ze třetiny dostává už jen opakovaným vyhozením přes všechny čáry. Tím náš tlak i nadále sílí. Tolik vytouženého vyrovnání se nakonec dočkáme! Leoš Horák šikovně skryl svoji střelu, která k naší ohromné radosti končí až v síti! Je tedy srovnáno.

Tato branka nás ohromně nakopla a remíza nám byla málo. Po dalším závaru je tu opět zakázané uvolnění a minutu před koncem se na vhazování sklání opět Honzík. Čistě ho vyhrává, Pavel Novotný parádně pokrývá soupeřovi útočníky a mě se daří střelou švihem opět zápas obrátit! Na tento gól už ani Hostovice nedostali šanci odpovědět a tak vítězíme po šokujícím závěru 4:3!

 Co říci závěrem, zápas to byl pěkný, bojovný a férový z obou stran a musel se líbit. Jsem rád, že i za nepříznivého stavu jsme to nezabalili, ba naopak více se semkli a dokázali ještě zabrat. Snad nám to vydrží i do play off!!!

 

gól Leoše Horáka

 

 

kleště Karel a Céca

 

 

vítězný gól

 

 perla závěrem

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

mikiny

(céca, 16. 2. 2011 18:53)

Pánové dnes naposledy Vás upozorňuji na možnost ,nechat si našít na klubové mikiny loga,než bude rozlučka.Nějaký čas to trvá a nerad bych slyšel,že jsem se na tzo vyprd,když to nestihnu včas.
Tak je to na Vás.
Zdar Céca

play off

(leo, 15. 2. 2011 10:33)

je to tak pánové, o víkendu budeme muset mnohem víc! Útok si musí najíždět blíž a hlavně zakončení musí být důrazné! Šancí bude málo.. A hlavně podívejte se, že Otradov ačkoli výhrál zápasů pár, pokaždé padlo hrozně málo branek! Takže pořádně naberte síly ať to v play off rozjedem!

Re: play off

(céca, 16. 2. 2011 18:51)

Teď ještě musím reagovat na Leovo psaní.
Vše , co zde píšeš je důležité si říci v kabině a hlavně na ledě dodržovat.Jak jsem již psal,v tu chvíli nás musí podpořit zkušenější část týmu a pomoci i v zápase,ale hlavně v klidu.Mi ostatní si to zase musíme nechat v klidu vysvětlit.
Tak zdar Céca Leo

Dík

(Zajda, 14. 2. 2011 20:55)

Všem co jse zůčasnili sobotního utkání moc děkuji , ale jisté věci mě před playoff mrzí. Jsem rád že vše dopadlo na výtečnou.Tento výkend nás čeká velice duležitý zápas a budu doufat že Ti co ho půjdou hrát chtějí dát do tohoto utkání vše.Ještě jednou všem moc děkuji děláte mi moc moc velkou radost dík Zajda.

Re: Dík

(céca, 16. 2. 2011 18:48)

Je pravda ,že playoff bude o dost težší než zápasy do teď.Láďa má pravdu v tom,že kdo půjde na led,musí dát do zápasu vše,jako by to byl pro nás poslední zápas.Důležité bude,vyhrát hned první část dvojzápasu,uklidnit se a poté hrát s klidem a nemuset nic dohánět,či řešit nějaké nájezdy jako loni.
Máme dost času se na to každý připravit,ve čtvrtek si zahrát hokej a namotivovat se na "nedělní zápas".Sice ještě nevíme v kolik budeme přesně hrát,ale v postatě je to jedno.Těším se ,že naše výherní vlna bude stále víš,než těch ostatních mužstev a body tedy opět u NÁS v kabině.Chlapci dejte do toho vše a hlavně opory našeho mužstva nám pomožte.
S díky a zdar na treninku Váš Céca

MUSÍME TEĎ ZABRAT

(céca, 14. 2. 2011 17:59)

Zdar pánové.Jak již podotkl Popič,naše vítězství bylo vydřené a s trochou štěstí.To je , ale také potřeba.Musím dále podotknout,že opět jde naše hra tam,kam nechceme....!!Zase začínáme napadat ve dvou či třech utočnících a mezi obranou a naším utokem je veliká mezera,kterou bodou soupeři v playoff trestat.Měli bychom opět začít hrát tu hru,která nás provázela druhou částí.
Jinak musím všechny pochválit ,za tu velikou chuť dotáhnout zápas k vítězství.Je mi líto,že tuto sobotu to někdo z nás tak necítil a zbytečně tak rozhodil celé mužstvo svým předčasným odchodem do kabiny.
Na to však skvěle zareagoval Zajda,sestavil dvě formace a včasným a hlavně dobře načasovaným střídáním dovedl zápas k vítězství.Super Láďo.
Chlapci, ve čtvrtek na treninku a o víkendu jdeme na playoff
ČUS Céca

Výhra

(popič, 14. 2. 2011 15:11)

Čus, myslím si, že jsme v tomto utkání měli více štěstí než rozumu, hra se nám nedařila a když už jsme si těžce vytvořili nějakou příležitost, složitě jsme ji proměňovali. Velmi tristní bylo, když pouze jeden hráč soupeřova týmu, projel mezi našimi čtyřmi hráči, nikým neatakován a poté dal gól. Jestli takto budeme hrát i nadále, nemáme podle mě, velkou šanci na úspěch. Nemůžeme spoléhat na to, že hrajeme s papírově slabšími soupeři, teď půjde do tuhého, tak apeluji na všechny spoluhráče, přidejme do následujících zápasů trochu více bojovnosti a srdíčka a ať se nám podaří to, co všichni chceme a v co doufáme!!!! čus popič

je to tady, poslední komentář nadstavby zveřejněn

(Werry, 14. 2. 2011 11:17)

poslední zápas nadstavby je pánové v kapse, takže doufám, že budu moc zveřejňovat takhle perfektní výsledky i po zápasech v play off. Ať vám to vydrží..

držim palce ;-)

Re: je to tady, poslední komentář nadstavby zveřejněn

(Leo, 14. 2. 2011 11:20)

budeme se snažit zlatí to si piš :-)

Re: Re: je to tady, poslední komentář nadstavby zveřejněn

(Werry, 14. 2. 2011 11:23)

:-) co děláš na Leo netu, nemáš náhodou pracovat,abys byl brzo doma :-) no to je bordel :-)