Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Chlumětín x HC sokol Jenišovice druhá část

2. 2. 2011

V sobotu, jak jinak než místo oběda, nás čekal třetí zápas nadstavbové části proti Chlumětínu. Do zápasu jdeme s mírnými obavami ze soupeřových nevyrovnaných výsledků, nicméně plni optimismu s povedených předchozích utkání.

S menším zpožděním, způsobeným nedostatkem prázdných kabin, se konečně skláníme na úvodní vhazování. Zápas nezačal nijak opatrně a na naše šance odpověděl soupeř svými. Zápas se vyvíjel vyrovnaně a první třetina určitě patřila hlavně oběma bezchybným brankářům. Do té druhé jsme se rozhodli vstoupit ještě o malinko aktivněji a tlačit se více do brankoviště. Zvýšená aktivita přinesla brzy své ovoce! Po parádním pasu Karla Nováka přes celé hřiště se puku ujímá Céca, který svými kličkami zamotal hlavu chlumětínské obraně a nebezpečně vypálil. Ze vzniklého tlaku vyjel jako hrdina Novísek, když nadvakrát překonal soupeřova obránce zaskakujícího v brance! 1:0

Tento gól nás dokonale nakopnul a na soupeře se začal valit jeden útok za druhým. Po dalším z Karlových pasů se mi povedlo projít přes obránce a zvýšit náskok na 2:0. Dá se říct, že bylo dobojováno, protože nic nenasvědčovalo obratu, naopak nám se se dařilo střílet branky další. Postupně se zapsali do tabulky střelců ještě: Karel Novák střelou od modré čáry, mě se povedlo ve druhé třetině vstřelit ještě jeden gól po výjezdu z pozabranky, Zdenda po samostatném úniku prostřeli brankáře na vyrážečku a nakonec i obrozený kanonýr Bártík, který rovněž v samostatném úniku nezaváhal.

 Po druhé třetině bylo tedy rozhodnuto 6:0. Do posledního dějství jsme vstoupili, bohužel jak to u nás bývá zvykem, dosti lehkovážně a Chlumětínu se po dvou rychlých přečísleních daří vstřelit dvě branky a snížit na 6:2. Na střídačce si to rychle vysvětlíme, že takhle by to nešlo a zbytek zápasu dohráváme v klidu. V závěru zápasu se mi povedlo zkompletovat hattrick a to je z tohoto zápasu vše, vlastně ještě ne!

 Vteřinu po siréně se soupeři podařilo vstřelit třetí branku, kterou rozhodčí uznal. To nám v tuto chvíli, ale vůbec nevadí a můžeme se radovat z výsledného skóre 7:3. Tento zápas byl z naší strany opět poměrně povedený a zaslouženě si odnášíme další dva body. Uznání patří i soupeři, který i přes nepříznivé skóre bojoval do posledních vteřin!

 Další zápas máme zase v sobotu a v nám oblíbeném čase oběda! Síly změříme se silnou Budislaví, která také sbírá jednu výhru za druhou. Doufám, že se můžeme těšit na pěkný hokej.

 

první gól po Pitrisově šněrovačce

 

 

Druhý gól

 

 

 

Bártík gól

 

Karel gól

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Depiction of Blood Influence

(AMaltflabeab, 24. 7. 2018 3:23)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-lille/

Ke komentáři

(céca, 3. 2. 2011 16:57)

Díky redakci se naše již dost vyostřené vztahy,mezi mnou a Bártíkem trochu uklidnili.Vytiskl mi komentář,kde bylo uvedeno mé "motání" se v útočné třetině při prvním golu.Pochválil mě a hned v zápětí mi přopomenul stav našeho minisouboje,kde mi začíná hrozivě utíkat na skore 4:2 pro něho.
Takže se s tím musí začít něco dělat !
Buď začnu dávat goly,nebo se musí Bártíkovi něco přihodit na treninku ,aby v sobotu nemohl .....Uvidíme.
Zdravím Tě Bártíku...Tvůj Céca

Re: Ke komentáři

(Redy, 3. 2. 2011 17:16)

Ale Ty si zasloužíš bod za asistenci! :)))

Re: Re: Ke komentáři

(céca, 4. 2. 2011 17:46)

Díky Ti,ale ni s Bártíkem v naší minisoutěži počítáme jen goly,asistence se nám nepočítají,ale i kdyby ,tak by to vyhrál on.Zdar Céca

Re: Ke komentáři

(Werry, 4. 2. 2011 17:58)

čoveče, to abysme ty komentáře k zápasu přestali psát, když ať se stnažíme sebevíc být nezaujatí, tak vy si tam vždy něco najdete :-) asi vás oba z komentářu uplně pro jistotu vynecháme :-)

:o)

(Redy, 2. 2. 2011 19:17)

Opět dobrý předvedený výkon celého družstva, jen tak dál kluci.
Pochvala i za komentář, videa i fotky.
Jo a na stránkách ligy mají výsledek 6-3, tak teď si vyberte... :o)
http://lnskutec.wz.cz/Vysledky.php

pro Lea

(Redy, 2. 2. 2011 20:20)

na pátek mám pro Tebe lístek na saláty, tak koukej dorazit včas :o)

Re: :o)

(céca, 3. 2. 2011 16:49)

Také jsem nad tím chvíli přemýšlel,neboť jsem si myslel,že to bylo nejprve 6:2 a pak mi řekli,že jim ten gol uznali.
V konečné fázi to může být jedno,body jsou doma a jena jen doufám,že i takto příjemné starosti budeme mít po zápase s Budislaví.
Bude to hodně těžký zápas,mohlo by se předvést hromada pěkných golů a akcí snad s naším vítězstvím na konci.Zdar bejci.Céca

Re: Re: :o)

(Redy, 3. 2. 2011 16:56)

7-2,7-3,6-2,6-3, to je fuk, hlavní je výhra a je nutný ji zopakovat. A koukal jsem že Hlinsko prohrálo i s Budislaví...

Re: Re: Re: :o)

(céca, 4. 2. 2011 17:49)

To znamená,že Budislav jde nahoru a Hlinsku se přestává dařit.no ,ale až dojde na playoff,tak každý zápas bude jiný.Neůžeme pak spolehát koho jsme kdy porazili a kdy ne

mikiny

(céca, 3. 2. 2011 16:52)

Pánové ještě jednou připomínám možnost nechat si vyšít na teamové mikiny naše logo.
Kdo bude mít zjem dejte vědět a přineste sebou mikiny ,ať to mohu zařídit....!!!!!!
Zdar Céca

Výsledek

(céca, 2. 2. 2011 19:31)

Dá se říci,že výsledek není až zase tak důležitý,protože další dva body jsou doma.Další z vydařených výsledků se nám povedl a to vše a možná více bychom měli potvrdit proti nevypočitatelné Budislavi,která nás teď čeká.jak hra v druhé části,tak i výsledky,se nám zlepšují a naše hra se dostává do standartně dobré pohody.Musím pochválit jak Bártíka ,který s přehledem proměnil samostatný nájezd ,tak i Zdeno Cháru,který i když svůj první gol sezony proměnil s ledovým klidem.Hatrick Leoše se nám stává takřka pravidlem, a hlavně nám pomohl a uklidnil celé mužstvo.
Dobře rozjeté druhé kolo a i skvěle najetá výherní vlna,která nás drží by se měla udržet a více rozjet.
Děkuji redakci za skvěle popsaný zápas,všem hráčům ,za odvedený výkon a v neposlední řadě fanouškům ,za nekonečnou podporu na našich zápasech.Mějte se pánové moc hezky a v sobotu před obědem se na Vás těším v kabině.Zdar Céca