Jdi na obsah Jdi na menu
 


HC Budislav x HC SOKOL Jenišovice druhá část

7. 2. 2011

V předposledním zápase základní části jsme se utkali s dobře rozjetou Budislaví. Dobře naladěni se scházíme v kabině a v plné síle vstupujeme na ledovou plochu. Při prvním pohledu na soupeřovu lavičku je jasné, že nebude v nejsilnějším možném složení. Budislavské opory totiž tou dobou hrají utkání v Litomyšli, shodou okolností proti oporám týmu Ostrova. Ten ráno díky tomu podlehl jednoznačně hlineckým Skulls.

I tak jdeme do zápasu naplno jako vždycky. Výsledkem je přesilová hra, kterou využívá pohotovou bombou od modré Karel Novák. Rychle vstřelená branka nás uklidnila a další šance na sebe nenechali dlouho čekat. Budislav hrající na dva útoky s námi držela krok první třetinu a hrozila převážně z rychlých protiútoků. Ty ovšem s ledovým klidem Břízka všechny pokryl. Skóre narůstalo tedy jen na straně naší. Za zmínku stojí parádní souhra do prázdné branky formace Šrůt, Novotný, Šrůt. Postupně se ještě trefili Honzík Smejkal dorážkou, Pavel Novotný, Popič po parádní práci Laca a Sajmona. Svoji druhou trefu v tomto utkání si připsal ještě Karel další ranou příklepem. A když si soupeř sám nešťastně zranil brankaře bylo hotovo. V závěru třetiny jsme dostali možnost hrát přesilovou hru 5 proti 3. Ta ovšem dopadla katastrofálně a soupeř v ní nakonec vstřelil svoji čestnou branku.

Po dvou třetinách bylo na tabuli tedy skóre 6:1. Před posledním dějstvím se Budislav nakonec rozhodla pro zranění brankáře utkání nedohrát. Výsledek 6:1 je tedy jako konečný. Do tabulky si tedy můžeme připsat další dva bodíky. Škoda jen, že nás tento zápas neprověřil tak jak jsme před play off doufali. Nicméně i tak jsme předvedli kolektivní výkon s pěknými brankami.

Také musím zmínit Cécu, kterému to vedle Karla Nováka náramně svědčilo, stejně tak jako Laco, který parádně doplňoval jednotlivé útočné formace! Příští zápas sehrajeme s mladým družstvem z Hostovic. Doufám, že výkon bude opět týmový, jak tomu začíná být pravidlem. Jen tak dál…     

 

Honzík gól

 

Karel Novák gól

 

Popičova lajna v akci

 

závar druhé lajny

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Záměr

(popič, 9. 2. 2011 8:28)

Jo to je vlastně pravda, za celý zápas jsem nikde ani neklopýtnul, redakci to bylo líto, tak zřejmě po krátké domluvě se uskutečnilo to, co vidíte na poslední fotografii. Ano to je dobrý postřeh!!!!!!!!!!:-)))))

Re: Záměr

(Werry, 14. 2. 2011 10:23)

to víš, už sem se bála, že nebude foto do tvé pravidelné rubriky, tak sme tomu museli trochu pomoc :-)

Bártíkův hatrick

(céca, 11. 2. 2011 17:28)

Pánové na zítřejší zápas,si Bártík naordinoval ,že dá hatrick,tak mu musíte pomoc,protože já mu nepřihraju.Už takhle je to se mnou nahnuté v naší minisoutěži.
Čus

třetí lajna

(Novisek, 10. 2. 2011 14:15)

škoda jen že tady třetí lajna nemá žádné video :-( :-)
Fini se musí asi zlepšit. :-)

Re: třetí lajna

(Leo, 11. 2. 2011 10:08)

ale má to poslední nazvané závar druhé lajny :-)

Výhra

(Popič, 8. 2. 2011 19:40)

Čau, vše skvěle napsané, natočené a vyfocené, jen se mi nezdá ta poslední fotečka, podle mě jsem se smekl, protože jsem se vyhýbal tvrdé srážce s redaktorem:-)). Jinak opravdu povedený zápas, každý si zaslouží pochvalu, jen Petr S. by se měl trošičku červenat:-)). Jinak díky všem, za perfektní výsledek. DÍKES!!!!!!

Re: Výhra

(Redy, 8. 2. 2011 21:51)

že on Tě sundal redaktor záměrně, aby to mohli vyfotit a zveřejnit :o)))

Re: Výhra

(céca, 9. 2. 2011 16:14)

Nemyslím si,že by se měl Petr stydět za tu chybu.Stane se.Měli bychom si také všímat,že minimálně zabránil třem nájezdům Budislavi,byl sám proti přesile hráčů a zvládl to perfektně.Kde v tu chvíli byl druhý obránce a nějaký utočník,který by mu pomohl.Možná jeden gol byla jeho chyba,ale další tři zachránil a třeba to skore mohlo být jinak a výsledek nemusel být tak jednoznačný.
Pozor na to,vyčítat a přopomínat chyby..!!Důležité je umět i pochválit a to Petrovi z nás neřekl po zápase asi nikdo z nás.....!!!

Re: Re: Výhra

(Popič, 10. 2. 2011 12:37)

To nebyla výčitka, ale poškádlení pro další zápasy. To nemůžeš takhle brát, protože po pravdě, za gól může celá pětka, ale pouze hráč, který je u poslední, nejzávažnější chyby, tak je vždy vidět. Na nikoho se nemá svalovat chyba, protože ten dotyčný ví nejlépe co provedl a kdyby mohl, tak by to jistě řešil úplně jinak. Tak to je asi vše, myslím si, že toto nedorozumění jsem vysvětlil.
Ta dneska na tréninku. Zdar

Všem

(céca, 9. 2. 2011 16:17)

Tak bejci,je hlavní na vše špatné zapomenout a dobře se připravit na poslední zápas druhého kola,nepodcenit v žádném případě soupeře a udržet naši skvělou výherní vlnu do playoff.
ČUS Céca

Znak na mikiny

(céca, 8. 2. 2011 10:35)

Pánové,připomínám všem ,kdo mají zájem o vyšití našeho znaku na klubové mikiny,je třeba je dát včas ,aby jste je stihli na focení ve fínále a na rozlucče.
Dál čekám na připomínky k rozlucče a zajímavé nápady,co by se dalo podniknout a navíc vyhodnotit.
Zdar Váš Céca

Re: Znak na mikiny

(Bártík, 8. 2. 2011 12:20)

Céco ! Já bych chtěl taky mikinu.......:-)

Re: Re: Znak na mikiny

(céca, 9. 2. 2011 16:09)

Jsi sice můj veliký soupeř této sezony,ale udělám vše proto,abych Ti mikinu sehnal.Nebude to ovšem vůbec jednoduché,ale né nadarmo se o mě říká,že vzladnu vše.....?!!
Zdar Bárte Tvůj Céca

K zápasu

(Bártík, 8. 2. 2011 12:25)

Jinak kucí moc gratuluju k výhře. Udělali jste mi radost. Mrzí mě, že jsem tam nemohl být s Vámi. Ale kdo by nevyměnil ovárek a tlačenku za chvilku na ledě? :-).

hokejky

(Leo, 7. 2. 2011 20:42)

Céco dal ti Karel vědět jak může sehnat ty hokejky?

Re: hokejky

(céca, 8. 2. 2011 10:33)

Ano.Teď dopoledne mi volal ,že je sehnal mě,Tobě i pro Pavla.Sehnal dokonce tuhost 110,takže je to super.Už mu pomalu vypaluji ZAgorovou,kterou si tak přal,Slíbil mi,že když to bude v sobotu hrát v kabině,můžu hrát já s ním v obraně.
Zdar Céca

Re: Re: hokejky

(Redy, 8. 2. 2011 10:35)

Karel a Zagorka??? No já padnu!

PRVNÍ

(céca, 7. 2. 2011 16:39)

Cože,já jsem byl první v komentářích....?
Prostě jsem nejlepší

Re: PRVNÍ

(Werry, 7. 2. 2011 16:41)

no ale díky komu to víš, že už je komentář ? :-)

Re: Re: PRVNÍ

(céca, 7. 2. 2011 19:47)

Přátelé jsou k nezaplacení...No přece jasně,že díky Vám