Jdi na obsah Jdi na menu
 


finále HC Budislav x HC SOKOL JENIŠOVICE

15. 3. 2011

bohužel, podlehli jsme 8:4, přesto krásný zápas..

Uklidňující může být fakt, že kdyby Budislav hrála ve stejné sestavě jako základní část (kdy radši ukončila dřív zápas, aby neodjela s naprostým debaklem) měli byste jí na háku ;-)

Příští rok bude alespoň co pokořit...

 

A je to tady! Velké finále začíná! Po skvěle zvládnuté druhé polovině soutěže si ho zaslouženě poprvé ve dvouleté historii zahrajeme. Utkání to bude přetěžké, soupeřem nám je totiž družstvo z Budislavi. Na závěrečné utkání se scházíme v plné sestavě pouze v kabině, do utkání nemohou zasáhnout tradiční opory Dan, Popič a Břízka. I přes tyto absence máme silný tým připravený na ledě bojovat až do konce. Po rozbruslení se už sklání na vhazování úvodní sestavy, začátek je tu!

První střídání jsou hrána ve vysokém tempu a jak my tak i soupeř častujeme gólmany střelami ze střední vzdálenosti. Vysoké tempo přináší i první branku, tečovaná střela končí bohužel za zády našeho brankáře. Stále je ale dostatek času a prohrávali jsme už tolikrát, že nepřestáváme věřit. Za pár minut, nám ale Budislav uštědřuje další rány a do konce třetiny svítí na tabuli stav 3:0.

Do té druhé vstupujeme lépe. Bohužel ale nastřelujeme jen tyčku, poté se mi nedaří překonat skvěle chytajícího brankaře v samostatném úniku a tak přichází trest. Po dalších laciných brankách je už takřka hotovo.. Za stavu 5:0 se motivace hledá těžko a sen o vítězství se nám rozplývá. Z hrozného snu nás probudila až Verun, to když nám na střídačce připomněla, že to hrajeme pro zábavu a na naše kyselé obličeje se nedá koukat.

 Od tohoto okamžiku jsme začali hrát konečně to své. Naše snaha byla zanedlouho i odměněna. David Šrůt se v brankovišti parádně zorientoval a vstřelil naši první branku. Před koncem třetiny se nám naskytla přesilová hra. Budislav jsme sevřeli a po kombinaci za brankou dostává přihrávku Honzík číhající mezi kruhy. Následuje pohotová střela a deset vteřin před koncem třetiny dáváme na 5:2. Následuje přestávka k čištění ledu a my v kabině mobilizujeme poslední síly. Nabuzeni pokusit se o zázrak se do soupeře zakousneme a hned v úvodu dávám gól ve vlastním oslabení. Euforie nám bohužel nevydržela dlouho.. V dalším střídání si necháme dát další hloupý gól a Budislav odskakuje opět na tři góly. Poslední naději vykřesal Roman Šmejda, v přesilové hře vypálil od modré a puk končí v síti. Stav 6:4 jsme ale opět dlouho neudrželi. Smolný večer končíme dalšími dvěma zbytečnými góly. Konečný stav finále je tedy 8:4 pro HC Budislav.

Nezbývá nám než soupeři pogratulovat a přiznat, že tentokrát byl lepší. Prohra nás velice mrzí ještě teď, ale sezóna ukázala, že jako tým jsme silní a za letošní výsledky se nemusíme stydět. Závěrem chci poděkovat všem fanouškům co nás přišli povzbudit a hlavně Verun, která nám připomněla jak máme hrát. Teď nás čeká už jenom rozlučka a pak už zasloužené letní volno  Chlapci děkuji za super sezónu a příští rok se už těším, jak budeme zase bojovat jeden za druhého.

 

 

Menší oprava redakce, Roman dával třetí gól, Leo ten poslední

Romanův gól

Romanův kamarád

 

 

Leo gól

 

 

Honzíkův gól

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

losers

(spamer_boy, 17. 3. 2011 17:32)

Jeníšovice hahaha to jsou teprve lamy!!!

Re: losers

(Leo, 18. 3. 2011 9:57)

že to říkáš zrovna ty :-)

Re: Re: losers

(spamer_boy , 18. 3. 2011 17:17)

neunesou prohru tvl :) takový týmy jsou nej. co neunesou prohru a proto si musej stěžovat na druhej tým kde si nabral jaký borce ;) já teda viděl finále a bylo mi jedno kdo vyhraje ,ale zajímalo by mě jestli všichni vaši hráči jsou od vás??? ps: že vám jste je neporazili, když máte v týmu takový hvězdy jak to máte tady na stránkách ;)

Re: Re: Re: losers

(Popič, 19. 3. 2011 18:32)

Co to tady blekotáš?????????? Na takový jako jseš ty, jsem akorát tak zvědavej. Jseš silný jenom za monitorem a to se ještě držíš máminy sukně, že??? Pojď si zahrát hokej a uvidíme, co pak budeš žvatlat, ale na to jseš asi pěkně posranej.!!!!
S pozdravem Popič

Re: Re: Re: losers

(Werry, 20. 3. 2011 16:25)

všichni hráči hrají od začátku sezony, všechny zápasy, pokud mohli..takže klídek vtipálku ;-)

Re: Re: Re: Re: losers

(Redy, 20. 3. 2011 16:40)

Toho kretena bez podpisu zablokujte, ať si založí vlastní stránky a tam se může klidně slintat co chce...

Sezóna

(popič, 19. 3. 2011 18:46)

Chtěl bych Vám všem poděkovat za skvělou sezónu, kde se nám podařilo skoro vše co jsme chtěli. Hoši díky za vše a hlavně díky za tak perfektní kádr.
S pozdravem Popič

Finále

(Novisek, 17. 3. 2011 11:41)

http://chrudimsky.denik.cz/hokej_region/hokej-liga-neregistrovanych20110317.html


Re: Finále

(Céca, 17. 3. 2011 16:41)

Moc toho tam nenapsali ,ale výsledek byl tuším 8:4 a ne 8:3 jak tam uvedli.........

Re: Re: Finále

(Werry, 18. 3. 2011 9:00)

už sem jim psala, ať to koukají opravit :-)

Mikiny

(Céca, 17. 3. 2011 16:40)

Zdar přátelé,
podařilo se mi domluvit doobjednání našich týmových mikin přes toto léto.Kdo bude mít zájem ,tak se mi prosím ozvěte na mail ( pitra.david@seznam.cz).Potřebuji vědět velikost mikiny a číslo ,které chcete mít na hrudi a zdali máte zájem o vyšití našeho loga (letící sokol s nápisem HC SOKOL JENIŠOVICE) a tento nápis bude i na zádech.Cena mikiny je celkem 690 kč (mikina a potisk 600,- a vyšití loga 90,-).
S pozdravem Céca

Finále

(Novisek, 17. 3. 2011 11:41)

http://chrudimsky.denik.cz/hokej_region/hokej-liga-neregistrovanych20110317.html


finále

(Céca, 16. 3. 2011 17:12)

Zdar chlapi,je pravdou,že první dvě části jsme tahali za kratší konec,ale ta poslední část už byla naše.Škoda ,že výsledek je tak rozdílný,ale notně posilněný soupeř byl prostě hokejovější.Osobně jsem hodně zklamaný,věřil jsem moc v titul.Uklidnujícíje,že jsme dokázali celou sezonu porážet všechny soupeře naší ligy a i v takové sestavě jsme do finále proti Budislavi.Slyšel jsem i názory,že spoustu týmu nám ve finále přálo porazit Budislav,která ze strachu o titul si vzala borce z Litomyšlské ligy.Nefér...!
Naše mužstvo má si myslím nejlepší partu a ducha celé soutěže a jen jen mým velkým přáním,aby tomu bylo i nadále.Je nutné také poděkovat fanouškům za podporu v celé sezoně a hlavně i ve finále,kdy na stadionu bylo 227 společných diváku.Úžasná kulisa.Za takovou diváckou kulisu ,by se nemuseli stydět ani hráči Skutečského A.
Následná oslava druhého místa,Jenišoviocké hospodě také vyšla na výbornou,ale někoho z nás z toho bolela druhý den dost hlava.Já osobně jsem se dostal z postele až v pondělí okolo oběda.
Teď se můžeme těšit na rozlučku konanou přístí sobotu a také zpřádat plány na příští sezonu.
Chlapáci,všem díky za celou sezonu a předvedené finále.Zdar Céca