Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo HC Ice Horses

13. 12. 2015

HC Sokol Jenišovice X HC Ice Horses 

5:3

V 10.kole skutečské ligy neregistrovaných jsme v neděli ráno přivítali pardubické Ice Horses. Tento tým se dá stále považovat za nováčka v soutěži, nicméně při pozornější prohlídce výsledků našeho soupeře je jisté, že většinu zápasu sehrál výsledkově vyrovnaně.

Do zápasu jsme nastoupili bohužel pouze s devíti hráči v poli a to se musel nakonec ještě ustrojit i majitel a GM klubu Zajda (snad aby dohlédl na bodový zisk, formu ale má což dokázal v sobotu na ledě v Litomyšli).

Úvodní část nabídla poměrně útočný hokej s mnoha šancemi a přečísleními na obou stranách. V našem brankovišti likvidoval zákroky Albi a na straně druhé jsme hned třikrát zamířili přesně. Nejprve rozhýbal svá kila Cecínek, který pláchl obraně a střelou pod víko otevřel skóre. Poté se ze svého stanoviště v brankovišti prosadil Zdenda a třetinu uzavřel svým gólem Laco, který v posledních zápasech pálí také ostrými. Vedení 3:0 bylo příjemné, ale bohužel nás i trochu uspokojilo. Postupem času nám docházeli síly (přeci jenom dva zápasy ve dvou dnech v devíti lidech je trošku moc) a hra se začala stěhovat častěji a častěji k nám před Albiho. S narůstajícími nájezdy soupeře se měnilo i skóre na naší straně. Do konce zápasu jsme stihli třikrát inkasovat, ale naštěstí i další dvě branky vstřelit. Svoji druhou branku dal Zdenda a parádním sólem se blýskl Jarda Šrůt. Konečné skóre tedy zní 5:3 pro Jenišovice. Což je to co jsme od zápasu čekali. 

Příští týden se utkáme s Hostovicemi a to bude teprve záhul! 

 

branky: Zdenda 2x, Céca, Jarda Šrůt, Laco

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kilísek

(Leo, 16. 12. 2015 16:52)

No cecínku co na to napsat :) popsal jsem pouze to co bylo vidět! Jak si řekl asi by se hodně lidí divilo kdyby tě vidělo v postavě tuleně :) ale dal si ho pěkně. Teď v sobotu to bude o dost náročnější a máš pravdu, že není proč si z toho dělat hlavu, můžeme jen překvapit a tato role nám většinou sedí. Takže v sobotu se sejdeme v kabině a uvidíme jak to dopadne. Co se týče docházky to je věc jiná.. bohužel je to smutný a škoda, ale co, když někdo nechce nemá cenu ho přemlouvat!

jak dál

(jára, 15. 12. 2015 22:21)

Vím, že zápas nebyl z naši strany tak dobrej, ale body jsou doma a to se počítá. Ono se není čemu divit sehrát po sobě dva zápasy s tak malým počtem hráčů. Budete si muset o tom promluvit jak dál. Orazte si a načerpejte sílu na další zápasy. V sobotu nashle.

Co, redakce...!!!!

(Céca, 15. 12. 2015 18:08)

Reagoval jsem na článek redakce a od té doby, redakce je mlčí.....čím to asi???Nemá argumenty na můj článek...!!!!
Jsem zvědavý, s čím redakce , vyrukuje po zapáse s Hostovicemi....
Snad se nás na tento těžký zápas sejde více a nebude nás opět muset zachraňovat náš majitel a GM----"FOŘTÍK"
S pozdravem všem a hlavně REDAKCI
Cecínek "KILÍČEK"

Ice Horses

(Céca, 14. 12. 2015 19:02)

Zdravím redakci a hned zkraje se chci zeptat, kdo Ti Lovejoy řekl kolik mám KILO........Svou né moc ladnou postavu jsem doslaova rozbláznil na tempo motoru formule 1 při startu a dokázal se konečně prosadit, po tak dlouhém půstu....!!!!!!
Jinak jsem moc rád, že se body udělaly v obouch dnech a také, že majitel a GM "fořtík" se takto roztřílel.....
Všem, co jeli v sobotu a hned v neděli na další zápas moc děkuji a jsou to borci....
Příští víkend nás čeká těžký soupeř z Hostovic, se kterým nemáme zcela kladnou bilanci, ale přesto , vždy v našich společných duelech je pěkný hokej a nejdeme z hlavou svěšenou z ledu.Doufám, že tomu bude i po sobotním mači....
Lovejoy, za ty tvoje poznámky a kilech , od Tebe čekám v pátek telefon, že Cecínkovi vezeš minimálně dvě STŘELKY....
Zdar Céca